Webmail E-learningISVUStudomat

Nastavnici

IME I PREZIME NASTAVNIKANASTAVNI PREDMETIKONTAKT E-MAILKONZULTACIJE
Jerko Acalin, dipl.ing.,pred.Informatika
Poslovni informacijski sustavi
jerko.acalin@vus.hrKabinet 6,
utorak, 17:30
četvrtak, 17:30
Ivana Bratić,prof.,pred.Poslovni engleski 1
Poslovni engleski 2
Poslovni engleski 3
Poslovni engleski 4
bratic@vus.hrKabinet 15,
SRIJEDA,
od 11:00 do 12:00 sati.
Goran Crnica,prof.,pred.Poslovni njemački 1
Poslovni njemački 2
Poslovni njemački 3
Poslovni njemački 4
gcrnica@vus.hrKabinet 15,
prema rasporedu predavanja i ispita
Željko Deković,mag.oec.,v.pred.Financijski menadžment
Operacijski menadžment
zeljko.dekovic@otpbanka.hrKabinet 4,
prema rasporedu predavanja i ispita
Nikolina Gaćina,mag.ing.,v.pred.Tehnologija hrane i pića
Prehrana u turizmu
nikolina@vus.hrKabinet 1,
ponedjeljak, 10 -12 h
Divna Goleš, mag.oec.,v.pred.Ekonomika neprofitnih organizacija
Ekonomika trgovačkih društava
Kontroling
Upravljanje kvalitetom
divna@vus.hrKabinet 3,
četvrtak,
od 14-15 sati
Anita Grubišić, mag.oec.,v.pred.Financijske institucije i tržišta
Menadžersko računovodstvo
Osnove računovodstva
anita@vus.hrKabinet 7,
prema dogovoru putem e-maila
Milan Hrga,

mag. ing ., asistent
Uvod u računalnu znanost
Građa računala i operacijski sustavi
Osnove programiranja
Objektno orijentirano programiranje
Zaštita i sigurnost informacijskih sustava
Projektiranje i analiza informacijskih sustava
mhrga@vus.hrKabinet - prizemlje pokraj knjižnice
ponedjeljak,utorak,
srijeda i četvrtak 09:00-10:00
mr.sc.Ivana Kardum Goleš, pred.Poslovni talijanski 1
Poslovni talijanski 2
Poslovni talijanski 3
Poslovni talijanski 4
ivanakg@vus.hrKabinet 15,
prema rasporedu predavanja i ispita
mr.sc. Ivan Livaja, pred.Uvod u baze podataka
Zaštita i sigurnost informacijskih sustava
Upravljanje informacijskim sustavima
Baze podataka
ilivaja@vus.hrKabinet 11,
ČETVRTAK, 11:00-12:00



Ivana Beljo, dipl.ing., pred.Financijska matematikaibeljo@vus.hrKabinet 11,

UTORAK ,10.00-11.00.
Jurica Matošin, dipl.ing.Građa računala i operacijski sustavi
Informatika
Operacijski sustavi
Računalne mreže
Uvod u računalne mreže
jurem@vus.hrKabinet 8,
četvrtak, 14:00-15:00
Dijana Mečev, univ. spec. oec., v. pred.Javne financije
Nacionalna ekonomija
Poslovna statistika
dijana@vus.hrKabinet 2,

utorak, 14:00-15:00
Želimir Mikulić, dipl. ing., v. pred.Građa računala i operacijski sustavi
Operacijski sustavi
Osnove programiranja
Računalne mreže
Uvod u računalne mreže
Kvantitativne metode za poslovno odlučivanje
Poslovne simulacije
zelimir.mikulic@vus.hrKabinet 12/ II kat.
Konz. za zimski semestar:
utorak i srijeda od 15:00 - 16:00

Konz. za ljetni semestar:
srijeda 10:00-11:00
četvrtak 16:00-17:00
mr.sc. Danijel Mileta,
v. pred.
E-poslovanjedanijel.mileta@gmail.comKabinet 1,
prema rasporedu predavanja i ispita
Ana Perišić, univ. spec. oec., pred.Matematika
Statistika
sisak@vus.hrKabinet 3,

četvrtak, 13:00-14:00

dr.sc. Ivica Poljičak,
prof. v. š.
Menadžment ljudskih resursa
Poslovno komuniciranje
Poslovno pregovaranje
Upravljanje EU projektima
poljicak@vus.hrKabinet 13,

prema terminu predavanja i ispita
mr.sc. Tanja Radić Lakoš, v. pred.Informatičke tehnologije i zaštita okoliša
Upravljanje okolišem
Upotreba DDD i HACCP-a u hotelijerstvu
tanja@vus.hrKabinet E

ponedjeljak od 10:00 - 11:00
Jasmina Sladoljev, univ. spec. oec., v. pred.Osnove ekonomije
Menadžment
Menadžment turističke destinacije
jasmina@vus.hrKabinet 4,
ponedjeljak .
10:30 - 12:00
Jelena Šišara, univ. spec. oec., v. pred.Financijski menadžment
Marketing
Marketing menadžment
Marketinško komuniciranje
jelena@vus.hrKabinet 4,

srijeda, 10:00-11:00
dr. sc. Ana Udovičić,
v. pred.
Poduzetništvo
Poslovna organizacija
ana_u@vus.hrKabinet 5,

četvrtak, 14:00
dr.sc. Frane Urem,
prof. v. š.
Baze podataka
Objektno orijentirano programiranje
Projektiranje i analiza
informacijskih sustava
Uvod u baze podataka
Softversko inženjerstvo
frane.urem.@vus.hrKabinet 6,
srijeda 13:00-14:00
doc.dr.sc. Dragan Zlatović,
prof.v.š.
Trgovačko pravo
Radno pravo
zlatovic@vus.hrKabinet 13,
petak, 15:00-16:00
Ana-Mari Poljičak,
dipl. ing., pred.
Promet u turizmujankovic@vus.hrKabinet14,
srijeda 15:00-16:00
Jelena Žaja,
mag.oec., asistent
Osnove ekonomije
Osnove računovodstva
Menadžersko
računovodstvo
Operacijski menadžment
Ekonomija javnog sektora
Financijski menadžment
jzaja@vus.hrKabinet 2

ponedjeljak, 14:00-15:00
mr. Gina Lugović,
v. pred.
Psihologija za menadžere
Menadžment konflikata
Poslovna etika
Metode znanstvenog
istraživanja
gina@vus.hrKabinet 7
utorak,
13:00-14:00
17:00-18:00
mr. Alenka Poljičak,
v. pred.
Strategijski menadžment
Sustav javne nabave
alenka.poljicak@si.t-com.hrKabinet 12,
Prema rasporedu predavanja i ispita
dr. sc. Drago MargušMenadžment zaštićenih područjadrago.margus@npk.hrPrema rasporedu predavanja i ispita