WEBMAIL     E-Learning     STUDOMAT        
Natječaji     Događanja     Oglasna ploča     NOVOSTI    
Ana Perišić

Statistika u prometu,Matematika, Statistika, Poslovna statistika, Kvantitativne metode za poslovno odlučivanje

  Konzultacije: Kabinet 3 / četvrtak, 11:00 h - 12:00 h
  sisak@vus.hr

Ana Vukičević

Poduzetništvo, Poslovna organizacija, Menadžment usluga, Strategijski menadžment, Menadžment rizika, Stručna praksa

  Konzultacije: Kabinet 5 / četvrtak, 15:00 h - 16:00 h
  ana_u@vus.hr

Anita Grubišić

Financijske institucije i tržišta, Menadžersko računovodstvo, Osnove računovodstva, Upravljanje troškovima

  Konzultacije: Kabinet 7 / prema dogovoru putem e-maila
  anita@vus.hr

Danijel Mileta

E-poslovanje, Osnove elektronike i elektrotehnike, Informacijski sustavi u cestovnom prometu

  Konzultacije: Kabinet 1 / Prema rasporedu predavanja i ispita
  danijel.mileta@gmail.com

Dijana Mečev

Osnove ekonomije, Ekonomija javnog sektora, Gospodarstvo Hrvatske, Financiranje javne uprave

  Konzultacije: Kabinet 2. / srijeda, 17:00 h - 18:00 h
  dijana@vus.hr

Divna Goleš

Ekonomika poduzeća, Ekonomika neprofitnih organizacija, Upravljanje kontrolingom, Upravljanje kvalitetom, Ekonomika prometa

  Konzultacije: Kabinet 3 / srijeda 10:00 h -11:00 h
  divna@vus.hr

Dragan Zlatović

Trgovačko pravo, Radno pravo, Trgovačko i autorsko pravo, Intelektualno vlasništvo i infromacijski sustavi, Osnove radnog, socijalnog i službeničkog prava,  Pravo neprofitnih organizacija, Europsko radno i službeničko pravo

  Konzultacije: Kabinet 13 / ponedjeljak 13:00 h - 14:00 h
  zlatovic@vus.hr

Frane Urem

Objektivno orijentirano programiranje, Odabrane teme i tehnologije iz područja World Wide Web-a, Projektiranje i analiza informacijskih sustava, Poslovni informacijski sustavi, Softversko inženjerstvo, Intelektualno vlasništvo i informacijski sustavi, Uvod u web tehnologije

  Konzultacije: Kabinet 6 / srijeda, 13:00 h - 14:00 h
  frane.urem@vus.hr

Goran Crnica

Poslovni engleski I, Poslovni engleski II, Poslovni njemački I, Poslovni njemački II, Poslovni njemački III, Poslovni njemački IV, Engleski jezik za informatičke tehnologije I, Engleski jezik za informatičke tehologije II

  Konzultacije: Kabinet 15 / prema rasporedu predavanja i ispita
  gcrnica@vus.hr

Ivan Livaja

Uvod u baze podataka, Baze podataka, Upravljanje informacijskim uslugama, Zaštita i sigurnost informacijskih sustava, Stručna praksa, Baze podataka u upravi

  Konzultacije: Kabinet 11 / srijeda, 11:00 h - 12:00 h
  ilivaja@vus.hr

Ivana Beljo

Financijska matematika, Matematika, Poslovna statistika, Operacijska istraživanja u prometu, Upravna informatika sa statistikom I

  Konzultacije: Kabinet 11 / utorak, 11:00 h - 12:00 h
  ibeljo@vus.hr

Jasmina Sladoljev

Menadžment, Osnove menadžmenta, Upravljanje turističkim agencijama i turoperatori, Organizacija hotela i recepcijsko poslovanje; Menadžment turističke destinacije, Stručna praksa

  Konzultacije: Kabinet 4 / srijeda, 12:00 h - 13:30 h
  jasmina@vus.hr

Jelena Šišara

Marketing u turizmu, Marketing menadžment, Teorija i organizacija turizma, Marketinško komuniciranje, Istraživanje tržišta, Marketing u prometu

  Konzultacije: Kabinet 4 / srijeda, 08:30 h -10:00 h
  jelena@vus.hr

Jelena Žaja

Analiza troškova i koristi, Osnove ekonomije, Osnove računovodstva,  Operacijski menadžment, Ekonomija javnog sektora, Financijski menadžment, Financiranje javne uprave

  Konzultacije: Kabinet 2 / utorak, 13:00 h -14:00 h
  jzaja@vus.hr

Jerko Acalin

 Informatika, Osnove informatike,  Poslovni informacijski sustavi, Upravna informatika sa statistikom II, Primjena računala u uredskom poslovanju

  Konzultacije: Kabinet 6 / utorak, 17:30 h; četvrtak, 17:30 h
  jerko.acalin@vus.hr

Jurica Matošin

Informatika, Operacijski sustavi, Uvod u računalne mreže, Računalne mreže, Uvod u operacijske sustave,

  Konzultacije: Kabinet 8 / četvrtak, 14:00 h - 15:00 h
  jurem@vus.hr

Milan Hrga

Uvod u računalnu znanost,Građa računala i operacijski sustavi, Osnove programiranja, Objektno orijentirano programiranje, Zaštita i sigurnost informacijskih sustava, Projektiranje i analiza informacijskih sustava, Odabrane teme i tehnologije iz područja World Wide Web-a

  Konzultacije: Kabinet (prizemlje pokraj knjižnice) / ponedjeljak,utorak, srijeda i četvrtak 09:00 h - 10:00 h
  mhrga@vus.hr

Tanja Radić Lakoš

Informatičke tehnologije i zaštita okoliša, Upravljanje okolišem, Upotreba DDD i HACCP-a u hotelijerstvu, Promet i ekologija

  Konzultacije: U dekanatu / ponedjeljak od 10:00 h - 11:00 h
  tanja@vus.hr

Želimir Mikulić

Uvod u računalnu znanost, Osnove programiranja, Građa računala i oper. sustavi, Poslovni informacijski sustavi, Kvantitativne metode za poslovno odlučivanje, Poslovne simulacije, Operacijska istraživanja u prometu

  Konzultacije: Kabinet 12 / II kat. / Konz. za zimski semestar: ponedjeljak, utorak 14:00 h – 15:30 h, srijeda 9:00 h – 10:00 h; - Po potrebi u drugim terminima uz prethodni upit na e-mail
  zelimir.mikulic@vus.hr

Oracle academy
Agencija za mobilnost i programe EU
ENTO
CEEPUS
Erasmus
Dabar
Erasmus + T4
Carnet
ISO 9001
MSPI
Shaping the future projekt
Copyright © 2019 • Veleučilište u Šibeniku • Sva prava pridržana • Dizajn i razvoj: MEDIAN kreativna rješenja