Ana Perišić

Statistika u prometu,Matematika, Statistika, Poslovna statistika, Kvantitativne metode za poslovno odlučivanje

  Konzultacije: Kabinet 3 / četvrtak, 08:00 h
  sisak@vus.hr

Ana Vukičević

Poduzetništvo, Poslovna organizacija, Menadžment usluga, Strategijski menadžment, Menadžment rizika

  Konzultacije: Kabinet 5 / četvrtak, 15:00 h - 16:00 h
  ana_u@vus.hr

Anita Grubišić

Financijske institucije i tržišta, Menadžersko računovodstvo, Osnove računovodstva, Upravljanje troškovima

  Konzultacije: Kabinet 7 / prema dogovoru putem e-maila
  anita@vus.hr

Danijel Mileta

E-poslovanje, Osnove elektronike i elektrotehnike, Informacijski sustavi u cestovnom prometu

  Konzultacije: Kabinet 1 / Prema rasporedu predavanja i ispita
  danijel.mileta@gmail.com

Dijana Mečev

Osnove ekonomije, Ekonomija javnog sektora, Gospodarstvo Hrvatske, Ekonomika prometa

  Konzultacije: Kabinet 2. / ponedjeljak od 18:00 h do 19:30 h
  dijana@vus.hr

Divna Goleš

Ekonomika poduzeća, Ekonomika neprofitnih organizacija, Upravljanje kontrolingom, Upravljanje kvalitetom

  Konzultacije: Kabinet 3 / srijeda 12:00 h -13:00 h; ( u ispitnom roku lipanj/rujan konzultacije prema dogovoru )
  divna@vus.hr

Dragan Zlatović

Trgovačko pravo, Radno pravo, Trgovačko i autorsko pravo, Intelektualno vlasništvo i infromacijski sustavi, Osnove radnog, socijalnog i službeničkog prava,  Pravo neprofitnih organizacija, Europsko radno i službeničko pravo

  Konzultacije: Kabinet 13 / petak 08:00 h - 09:00 h
  zlatovic@vus.hr

Frane Urem

Objektivno orijentirano programiranje, Odabrane teme i tehnologije iz područja World Wide Web-a, Projektiranje i analiza informacijskih sustava, Poslovni informacijski sustavi, Softversko inženjerstvo, Intelektualno vlasništvo i informacijski sustavi, Uvod u web tehnologije

  Konzultacije: Kabinet 6 / srijeda, 13:00 h - 14:00 h
  frane.urem@vus.hr

Goran Crnica

Poslovni engleski I, Poslovni engleski II, Poslovni njemački I, Poslovni njemački II, Poslovni njemački III, Poslovni njemački IV, Engleski jezik za informatičke tehnologije I, Engleski jezik za informatičke tehologije II

  Konzultacije: Kabinet 15 / prema rasporedu predavanja i ispita
  gcrnica@vus.hr

Ivan Livaja

Uvod u baze podataka, Baze podataka, Upravljanje informacijskim uslugama, Zaštita i sigurnost informacijskih sustava, Stručna praksa, Baze podataka u upravi

  Konzultacije: Prema rasporedu predavanja i ispita
  ilivaja@vus.hr

Ivana Beljo

Financijska matematika, Matematika, Poslovna statistika, Operacijska istraživanja u prometu, Upravna informatika sa statistikom I

  Konzultacije: Kabinet 11 / ponedjeljak, 10:00 h - 11:00 h
  ibeljo@vus.hr

Jasmina Sladoljev

Menadžment, Osnove menadžmenta, Upravljanje turističkim agencijama i turoperatori, Organizacija hotela i recepcijsko poslovanje; Menadžment turističke destinacije, Stručna praksa

  Konzultacije: Kabinet 4 / srijeda, 12:00 h - 13:30 h
  jasmina@vus.hr

Jelena Šišara

Marketing u turizmu, Marketing menadžment, Teorija i organizacija turizma, Marketinško komuniciranje, Istraživanje tržišta

  Konzultacije: Kabinet 4 / ponedjeljak, 08:30 h -09:30 h
  jelena@vus.hr

Jelena Žaja

Financijski menadžment, Osnove financiranja poduzeća u turizmu, Operacijski menadžment, Analiza troškova i koristi, Financiranje javne uprave.

  Konzultacije: Kabinet 2 / srijeda 13:45 - 14:45; četvrtak 15:00 h -16:00 h
  jzaja@vus.hr

Jerko Acalin

 Informatika, Osnove informatike,  Poslovni informacijski sustavi, Upravna informatika sa statistikom II, Primjena računala u uredskom poslovanju

  Konzultacije: Kabinet 6 / utorak, 17:30 h; četvrtak, 17:30 h
  jerko.acalin@vus.hr

Jurica Matošin

Informatika, Operacijski sustavi, Uvod u računalne mreže, Računalne mreže, Uvod u operacijske sustave,

  Konzultacije: Kabinet 8 / četvrtak, 14:00 h - 15:00 h
  jurem@vus.hr

Luca Olivari

Matematika, Financijska matematika,  Operacijska istraživanja u prometu

  Konzultacije:
  lolivari1@vus.hr

Milan Hrga

Uvod u računalnu znanost,Građa računala i operacijski sustavi, Osnove programiranja, Objektno orijentirano programiranje, Zaštita i sigurnost informacijskih sustava, Projektiranje i analiza informacijskih sustava, Odabrane teme i tehnologije iz područja World Wide Web-a

  Konzultacije: Kabinet (prizemlje pokraj knjižnice) / ponedjeljak,utorak, srijeda i četvrtak 09:00 h - 10:00 h
  mhrga@vus.hr

Sergej Lugović

Poslovno komuniciranje i društvene mreže, Osnove marketinga 

  Konzultacije:
  lugovic.sergej@gmail.com

Tanja Radić Lakoš

Upravljanje okolišem u turizmu, Informacijske tehnologije i zaštita okoliša, Promet i ekologija, Upotreba DDD i HACCP-a u hotelijerstvu, Menadžment zaštićenih područja prirode

  Konzultacije: Ured - novi dio zgrade, prvi kat / utorkom od 16:30 h - 17:30 h
  tanja@vus.hr

Zvonimir Klarin

Uvod u baze podataka, Baze podataka

  Konzultacije: Kabinet 5. / Utorak 10:00 h – 11:00 h
  zklarin@vus.hr

Želimir Mikulić

Uvod u računalnu znanost, Osnove programiranja, Građa računala i oper. sustavi, Poslovni informacijski sustavi, Kvantitativne metode za poslovno odlučivanje, Poslovne simulacije, Operacijska istraživanja u prometu

  Konzultacije: Kabinet 12 / II kat. / Konz. za zimski semestar: ponedjeljak, utorak 14:00 h – 15:30 h, srijeda 9:00 h – 10:00 h; - Po potrebi u drugim terminima uz prethodni upit na e-mail
  zelimir.mikulic@vus.hr

Dabar
Erasmus + T4
Shaping the future projekt
MSPI
Carnet
CEEPUS
HUJAK - Hrvatska udruga Java korisnika
Erasmus
Agencija za mobilnost i programe EU
ENTO
Oracle academy
ISO 9001
Copyright © 2020 • Veleučilište u Šibeniku • Sva prava pridržana • Dizajn i razvoj: MEDIAN kreativna rješenja