Ana Perišić

Statistika u prometu, Statistika, Poslovna statistika, Kvantitativne metode za poslovno odlučivanje

  Konzultacije: Kabinet 24. - II kat / Utorak 11:00 h - 12:00 h
  sisak@vus.hr

Ana Vukičević

Poduzetništvo, Poslovna organizacija, Menadžment usluga, Strategijski menadžment, Stručna praksa SSM

  Konzultacije: Kabinet 15. / četvrtak 10:00 h - 11:00 h
  ana_u@vus.hr

Anita Grubišić

Osnove računovodstva, Upravljanje troškovima, Financijske institucije i tržišta, Kontroling

  Konzultacije: Kabinet 8. / utorak. 16:30 h - 17:30 h
  anita@vus.hr

Danijel Mileta

E-poslovanje, Osnove elektronike i elektrotehnike, Informacijski sustavi u cestovnom prometu

  Konzultacije: Kabinet 1 / Prema rasporedu predavanja i ispita
  danijel.mileta@gmail.com

Dijana Mečev

Osnove ekonomije, Ekonomija javnog sektora, Gospodarstvo Hrvatske, Ekonomika prometa, Logistika i opskrbni lanci, Inovacije i tehnološke strategije

  Konzultacije: Kabinet 3. / četvrtak od 11:00 h do 12:00 h
  dijana@vus.hr

Divna Goleš

Ekonomika poduzeća u turizmu, Ekonomika neprofitnih organizacija, Ekonomika trgovačkih društava, Upravljanje kvalitetom, Upravljanje kvalitetom javnih usluga

  Konzultacije: Kabinet 4. / utorak od 10:00 h do 11:00 h
  divna@vus.hr

Dragan Zlatović

Trgovačko pravo u turizmu, Radno pravo, Trgovačko i autorsko pravo, Intelektualno vlasništvo i infromacijski sustavi, Osnove radnog, socijalnog i službeničkog prava,  Pravo neprofitnih organizacija, Europsko radno i službeničko pravo

  Konzultacije: Kabinet 20. / ponedjeljak od 11:00 h do 12:00 h
  zlatovic@vus.hr

Frane Urem

Objektivno orijentirano programiranje, Odabrane teme i tehnologije iz područja World Wide Web-a, Projektiranje i analiza informacijskih sustava, Poslovni informacijski sustavi, Softversko inženjerstvo, Intelektualno vlasništvo i informacijski sustavi, Uvod u web tehnologije, Ekonomika informacijskih sustava

  Konzultacije: Kabinet 11. / četvrtak, 13:00 h - 14:00 h
  frane.urem@vus.hr

Goran Crnica

Poslovni engleski I, Poslovni engleski II, Poslovni njemački I, Poslovni njemački II, Poslovni njemački III, Poslovni njemački IV, Engleski jezik za informatičke tehnologije I, Engleski jezik za informatičke tehologije II

  Konzultacije: Kabinet 22. / ponedjeljak od 14:30 h do 15:30 h
  gcrnica@vus.hr

Ivan Livaja

Uvod u baze podataka, Baze podataka, Upravljanje informacijskim uslugama, Zaštita i sigurnost informacijskih sustava, Stručna praksa, Baze podataka u upravi

  Konzultacije: Kabinet 18. / utorak od 08:30 h do 09:30 h
  ilivaja@vus.hr

Ivana Beljo

Financijska matematika, Matematika, Poslovna statistika, Operacijska istraživanja u prometu, Upravna informatika sa statistikom I

  Konzultacije: Kabinet prodekana za nastavu - III kat / ponedjeljak, 10:00 h - 11:00 h
  ibeljo@vus.hr

Jasmina Sladoljev

Menadžment, Organizacije hotela i recepcijsko poslovanje, Upravljanje turističkim agencijama i turoperatori, Menadžment turističke destinacije, Stručna praksa TM

  Konzultacije: Kabinet 5. / utorak od 12:30 h do 13:30 h
  jasmina@vus.hr

Jelena Šišara

Organizacija turizma, Marketing u turizmu, Osnove marketinga, Istraživanje tržišta, Marketing menadžment

  Konzultacije: Kabinet 5. / ponedjeljak od 10:00 h do 11:00 h
  jelena@vus.hr

Jelena Žaja

Financijski menadžment, Osnove financiranja poduzeća u turizmu, Operacijski menadžment, Analiza troškova i koristi, Financiranje javne uprave.

  Konzultacije: Kabinet 3. / četvrtak od 14:00 h do 15:00 h, petak od 09:00 do 10:00 h
  jzaja@vus.hr

Jerko Acalin

 Informatika, Osnove informatike,  Poslovni informacijski sustavi, Upravna informatika sa statistikom II, Primjena računala u uredskom poslovanju

  Konzultacije: Kabinet 7. / utorak, 17:30 h - 18:30 h; četvrtak, 17:30 h - 18:30 h
  jerko.acalin@vus.hr

Jurica Matošin

Informatika, Operacijski sustavi, Uvod u računalne mreže, Računalne mreže, Uvod u operacijske sustave,

  Konzultacije: Kabinet 9. / utorak, 10:00 h - 11:00 h
  jurem@vus.hr

Luca Olivari

Matematika, Financijska matematika,  Operacijska istraživanja u prometu

  Konzultacije:
  lolivari1@vus.hr

Milan Hrga

Uvod u računalnu znanost,Građa računala i operacijski sustavi, Osnove programiranja, Objektno orijentirano programiranje, Zaštita i sigurnost informacijskih sustava, Projektiranje i analiza informacijskih sustava, Odabrane teme i tehnologije iz područja World Wide Web-a

  Konzultacije: Kabinet 12. / četvrtak, 16:00 h - 17:00 h i online po dogovoru
  mhrga@vus.hr

Sergej Lugović

Poslovno komuniciranje i društvene mreže, Osnove marketinga 

  Konzultacije:
  lugovic.sergej@gmail.com

Tanja Radić Lakoš

Upravljanje okolišem u turizmu, Informacijske tehnologije i zaštita okoliša, Promet i ekologija, Upotreba DDD i HACCP-a u hotelijerstvu, Menadžment zaštićenih područja prirode,  Metode znanstvenog istraživanja

  Konzultacije: Kabinet 11. / srijeda, 11:00 h - 12:00 h; (drugi termin online po dogovoru)
  tanja@vus.hr

Zvonimir Klarin

Uvod u baze podataka, Baze podataka

  Konzultacije: Kabinet 12. / utorak, 11:30 h – 12:30 h
  zklarin@vus.hr

Želimir Mikulić

Uvod u računalnu znanost, Osnove programiranja, Građa računala i oper. sustavi, Poslovni informacijski sustavi, Kvantitativne metode za poslovno odlučivanje, Poslovne simulacije, Operacijska istraživanja u prometu

  Konzultacije: Kabinet 19. / Utorak od 17:30 do 18:30 h; Srijeda od 12:00 h do 13:00 h; ( Prema potrebi u drugim terminima uz prethodni upit na e-mail. )
  zelimir.mikulic@vus.hr

ENTO
ISO 9001
Erasmus + T4
Erasmus
MSPI
Oracle academy
Dabar
Carnet
HUJAK - Hrvatska udruga Java korisnika
Shaping the future projekt
Agencija za mobilnost i programe EU
CEEPUS
Copyright © 2021 • Veleučilište u Šibeniku • Sva prava pridržana • Dizajn i razvoj: MEDIAN kreativna rješenja