Ana Perišić

Statistika u prometu,Matematika, Statistika, Poslovna statistika, Kvantitativne metode za poslovno odlučivanje

  Konzultacije: Kabinet 4. / Ponedjeljak 12:00 h - 13:00; Utorak 12:00 h - 13:00 h
  sisak@vus.hr

Ana Vukičević

Poduzetništvo, Poslovna organizacija, Menadžment usluga, Strategijski menadžment, Menadžment rizika

  Konzultacije: Kabinet 14. / petak 16:00 h - 17:00 h
  ana_u@vus.hr

Anita Grubišić

Financijske institucije i tržišta, Menadžersko računovodstvo, Osnove računovodstva, Upravljanje troškovima

  Konzultacije: Kabinet 8. / utorak. 16:30 h - 17:30 h
  anita@vus.hr

Danijel Mileta

E-poslovanje, Osnove elektronike i elektrotehnike, Informacijski sustavi u cestovnom prometu

  Konzultacije: Kabinet 1 / Prema rasporedu predavanja i ispita
  danijel.mileta@gmail.com

Dijana Mečev

Osnove ekonomije, Ekonomija javnog sektora, Gospodarstvo Hrvatske, Ekonomika prometa

  Konzultacije: Kabinet 3. / ponedjeljak od 18:30 h do 20:00 h
  dijana@vus.hr

Divna Goleš

Ekonomika poduzeća, Ekonomika neprofitnih organizacija, Upravljanje kontrolingom, Upravljanje kvalitetom

  Konzultacije: Kabinet 4. / utorak, 10:00 h - 11:00 h; ( u ispitnom roku lipanj/rujan konzultacije prema dogovoru )
  divna@vus.hr

Dragan Zlatović

Trgovačko pravo, Radno pravo, Trgovačko i autorsko pravo, Intelektualno vlasništvo i infromacijski sustavi, Osnove radnog, socijalnog i službeničkog prava,  Pravo neprofitnih organizacija, Europsko radno i službeničko pravo

  Konzultacije: Kabinet 20. / ponedjeljak, 11:00 h - 12:00 h
  zlatovic@vus.hr

Frane Urem

Objektivno orijentirano programiranje, Odabrane teme i tehnologije iz područja World Wide Web-a, Projektiranje i analiza informacijskih sustava, Poslovni informacijski sustavi, Softversko inženjerstvo, Intelektualno vlasništvo i informacijski sustavi, Uvod u web tehnologije

  Konzultacije: Kabinet 11. / četvrtak, 13:00 h - 14:00 h
  frane.urem@vus.hr

Goran Crnica

Poslovni engleski I, Poslovni engleski II, Poslovni njemački I, Poslovni njemački II, Poslovni njemački III, Poslovni njemački IV, Engleski jezik za informatičke tehnologije I, Engleski jezik za informatičke tehologije II

  Konzultacije: Kabinet 22. / petak, 11:00 h - 12:00 h
  gcrnica@vus.hr

Ivan Livaja

Uvod u baze podataka, Baze podataka, Upravljanje informacijskim uslugama, Zaštita i sigurnost informacijskih sustava, Stručna praksa, Baze podataka u upravi

  Konzultacije: Kabinet 18. / utorak, 08:30 h - 09:30 h
  ilivaja@vus.hr

Ivana Beljo

Financijska matematika, Matematika, Poslovna statistika, Operacijska istraživanja u prometu, Upravna informatika sa statistikom I

  Konzultacije: Kabinet 18. / ponedjeljak, 10:00 h - 11:00 h
  ibeljo@vus.hr

Jasmina Sladoljev

Menadžment, Osnove menadžmenta, Upravljanje turističkim agencijama i turoperatori, Organizacija hotela i recepcijsko poslovanje; Menadžment turističke destinacije, Stručna praksa

  Konzultacije: Kabinet 5. / utorak, 11:00 h - 12:00 h
  jasmina@vus.hr

Jelena Šišara

Uvod u turizam, Organizacija turizma, Marketing u turizmu, Osnove marketinga

  Konzultacije: Kabinet 5. / petak, 10:00 h - 11:00 h
  jelena@vus.hr

Jelena Žaja

Financijski menadžment, Osnove financiranja poduzeća u turizmu, Operacijski menadžment, Analiza troškova i koristi, Financiranje javne uprave.

  Konzultacije: Kabinet 3. / utorak, 15:00 h - 16:00 h
  jzaja@vus.hr

Jerko Acalin

 Informatika, Osnove informatike,  Poslovni informacijski sustavi, Upravna informatika sa statistikom II, Primjena računala u uredskom poslovanju

  Konzultacije: Kabinet 7. / utorak, 17:30 h - 18:30 h; četvrtak, 17:30 h - 18:30 h
  jerko.acalin@vus.hr

Jurica Matošin

Informatika, Operacijski sustavi, Uvod u računalne mreže, Računalne mreže, Uvod u operacijske sustave,

  Konzultacije: Kabinet 9. / utorak, 10:00 h - 11:00 h
  jurem@vus.hr

Luca Olivari

Matematika, Financijska matematika,  Operacijska istraživanja u prometu

  Konzultacije:
  lolivari1@vus.hr

Milan Hrga

Uvod u računalnu znanost,Građa računala i operacijski sustavi, Osnove programiranja, Objektno orijentirano programiranje, Zaštita i sigurnost informacijskih sustava, Projektiranje i analiza informacijskih sustava, Odabrane teme i tehnologije iz područja World Wide Web-a

  Konzultacije: Kabinet 6. / petak, 13:00 h - 14:00 h
  mhrga@vus.hr

Sergej Lugović

Poslovno komuniciranje i društvene mreže, Osnove marketinga 

  Konzultacije:
  lugovic.sergej@gmail.com

Tanja Radić Lakoš

Upravljanje okolišem u turizmu, Informacijske tehnologije i zaštita okoliša, Promet i ekologija, Upotreba DDD i HACCP-a u hotelijerstvu, Menadžment zaštićenih područja prirode

  Konzultacije: Kabinet 11. / ponedjeljak, 11:30 h - 12:30 h; (drugi termin online po dogovoru)
  tanja@vus.hr

Zvonimir Klarin

Uvod u baze podataka, Baze podataka

  Konzultacije: Kabinet 6. / četvrtak, 11:00 h – 12:00 h
  zklarin@vus.hr

Želimir Mikulić

Uvod u računalnu znanost, Osnove programiranja, Građa računala i oper. sustavi, Poslovni informacijski sustavi, Kvantitativne metode za poslovno odlučivanje, Poslovne simulacije, Operacijska istraživanja u prometu

  Konzultacije: Kabinet 19. / utorak 17:30 h – 18:30 h, srijeda 12:00 h – 13:00 h; ( Po potrebi u drugim terminima uz prethodni upit na e-mail. )
  zelimir.mikulic@vus.hr

Agencija za mobilnost i programe EU
Dabar
Shaping the future projekt
Carnet
Oracle academy
CEEPUS
ENTO
ISO 9001
HUJAK - Hrvatska udruga Java korisnika
MSPI
Erasmus + T4
Erasmus
Copyright © 2020 • Veleučilište u Šibeniku • Sva prava pridržana • Dizajn i razvoj: MEDIAN kreativna rješenja